UDANY WIECZÓR PANIEŃSKI, CZYLI HUCZNE POŻEGNANIE WOLNOŚCI. 0
UDANY WIECZÓR PANIEŃSKI, CZYLI HUCZNE POŻEGNANIE WOLNOŚCI.

Jak zorganizować wieczór panieński? Kto ma go zorganizować? Kogo zaprosić? Gdzie się bawić? Poniżej odpowiemy na kilka interesujących Cię pytań.

Skoro tu trafiłaś prawdopodobnie jesteś świadkową Panny Młodej. Słysząc od naszych sióstr, przyjaciółek lub kuzynek pytanie: „czy zostaniesz moją Świadkową?” z dumą przyjmujemy tę rolę. Dopiero później uświadamiamy sobie, że rola świadkowej nierozerwalnie łączy się z organizacją wieczoru panieńskiego. Choć nie każda z Nas jest urodzoną organizatorką, każda z Nas poradzi sobie z urządzeniem tego wieczoru.

Pierwsza decyzja przed jaką stajesz to przypuszczalnie wybór, czy organizować przyjęcie niespodziankę, czy współorganizować przyjęcie w porozumieniu i za zgodą honorowego gościa. Decyzja przede wszystkim zależy od Twojej zażyłości z przyszłą Panną Młodą, Waszych wspólnych gustów oraz, rzecz jasna, znajomości innych zaproszonych gości. Jeśli zdecydujecie się na wspólną organizację wieczoru panieńskiego Twoja rola powinna ograniczyć się do wspierania decyzji Panny Młodej i pomocy w realizacji jej wymarzonego wieczoru.

Jeśli zdecydujesz się na zrobienie niespodzianki, zacznij planować to wydarzenie z wyprzedzeniem. Zacznij od wyboru dnia lub weekendu na co najmniej tydzień przed ślubem i w żadnym wypadku nie planuj wieczoru panieńskiego w noc poprzedzającą wielki dzień. Wieczór zaplanuj na tyle wcześnie, żeby mieć pewność, że jak największa liczba osób, będzie w stanie uczestniczyć w spotkaniu. To wielka noc przyszłej Panny Młodej, więc upewnij się, że będą mogły być tam wszystkie jej przyjaciółki.

DIAMENTOWY WIECZÓR PANIEŃSKI

 DIAMENTOWY WIECZÓR PANIEŃSKI

Budżet to kolejna ważna, będąca jednocześnie jedną z bardziej delikatnych kwestii. Pieniądze mogą być prawdziwym problemem dla niektórych gości i pozorną przeszkodą w organizacji tego wydarzenia. To właśnie od budżetu oraz ilości gości i ich wzajemnych dobrych relacji zależy, gdzie odbędzie się wieczór panieński. Mając większy budżet, możesz zaproponować na tę okoliczność relaksujący dzień w SPA, szalony wieczór w lokalu lub kilkudniowy wyjazd do którejś z europejskich stolic. Miej jednak na uwadze, że to nie budżet tworzy klimat tego wieczoru, więc nie przejmuj się jeśli nie będziecie dysponowały potrzebną sumą. Równie interesujący i godny zapamiętania wieczór możecie urządzić we własnym domu lub ogrodzie. Takie przyjęcie wcale nie musi być gorsze i nudne. W Naszym sklepie znajdziesz niezbędne akcesoria z różnymi motywami na ten wieczór (sprawdź tutaj). Od eleganckich i rustykalnych, po odrobinę pikantne drobiazgi. My zadbamy o stronę wizualną Waszego przyjęcia. Ty zadbaj o to, żeby podczas tego wieczoru Panna Młoda czuła się jak gość honorowy, a całemu wydarzeniu towarzyszyło zacieśnianie więzi między najbliższymi jej przyjaciółkami.

TROPIKALNY WIECZÓR PANIEŃSKI

TROPIKALNY WIECZÓR PANIEŃSKI

Jeśli dobrze znasz inne zaproszone dziewczyny, spróbuj zaangażować je w organizację przyjęcia. Nie pytaj "co robimy?", ponieważ spowoduje to lawinę sprzecznych pomysłów, ale zapoznaj innych z Twoimi planami i zobacz czy mogą coś od siebie dodać. Nie przejmuj się, jeśli się z Tobą nie zgodzą. Nigdy nie zadowolisz wszystkich, więc realizuj pomysły, które uważasz za najtrafniejsze. Pamiętaj przy tym, że to jest wieczór przyszłej Panny Młodej i nie forsuj pomysłów, które mogłyby się jej nie spodobać. 

Nie zapomnij również, że większość Panien Młodych pragnie „koniec wolności” uczcić dość hucznie i najlepiej odrobinę „niegrzecznie”. Pomyśl o kilku mniej przyzwoitych grach i quizach oraz kilku frywolnych prezentach. Podczas całego przyjęcia zadbaj, by nie zabrakło bajecznie smacznych koktajli i wyśmienitych przekąsek. Nie wypełniaj całej nocy przemyślanymi zajęciami. Gdy zobaczysz, że goście plotkują i dobrze się bawią, pozwól aby wieczór toczył się własnym rytmem.

Pamiętaj przede wszystkim, że impreza dla przyszłej Panny Młodej to ma być dobra zabawa, więc bawcie się dziewczyny. Niezapomnianej nocy dla Przyszłej Panny Młodej i wszystkich jej koleżanek!

 

Zespół Bawianki

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl